Article - H2    

Najobľúbenejšia majonéza Hellmann's

Už po viac, ako sto rokoch sme zaviazaní prinášať majonézu tej najvyššej kvality. A preto sme hrdí, že majonéza Hellmann's je dnes tou najobľúbenejšou majonézou. Výrobky Hellmann's, to už nie sú len majonézy a tatárske omáčky. V súčasnej dobe prinášame na trh celú škálu výrobkov, ktoré naštartujú Vaše chuťové poháriky. Či už sú to v domácnostiach nepostrádateľné kečupy, obľúbené grilovacie omáčky, šalátové dresingy, BBQ omáčky alebo horčice. Všetky tieto produkty sú vyrobené preto, aby dodali ten správny šmrnc Vášmu každodennému jedlu, či už budete večerať doma, usporadúvať grilovačku s priateľmi alebo si užívať rodinný piknik v parku.

 

Naše produkty sú vyrobené z kvalitných ingrediencií

My v Hellmann's jednoducho milujeme dobré jedlo a veríme, že dobré jedlo môže byť vyrobené jedine z kvalitných ingrediencií. Preto dbáme na to, aby naše výrobky boli vyrobené z tých najlepších. Sú nimi napríklad vajcia z dobrého chovu, kvalitné oleje ako prírodný zdroj Omega-3 mastných kyselín a paradajok pochádzajúcich od certifikovaných dodávateľov.

Unilever sa zaviazal k používaniu surovín z udržateľných zdrojov. Neustále tak hľadáme a vyvíjame nové cesty, ako znížiť náš dopad na životné prostredie.

 

Dajte Vášmu jedlu len to najlepšie.

Neviete si rady s večerou? Výrobky Hellmann's sú tým pravým pomocníkom pri akejkoľvek príležitosti. Vášmu jedlu dodajú skutočne skvelú a nezameniteľnú chuť. Neviete si rady s večerou? Pozrite sa na naše recepty, určite niečo vyberiete.

Dobrú chuť!

Súvisiace články

 

Hellmann's CZ | Články

Príbeh zemiakového šalátu

Read more »
Hellmann's CZ | Články

Delikátny rad

Read more »
Hellmann's CZ | Články

Jak se majonézy vyrábějí

Read more »