Delikátní řada
Delikátní řada

Pre ešte väčšie potešenie sme pre vás vytvorili tatársku omáčku a majonézu Delikátnu. Rada Delikátna vám učaruje jemnou, sladkastou chuťou a krémovou konzistenciou. Toto všetko za použitia tých najkvalitnejších surovín, napr. vajec z voľného chovu.

 

Tatárska omáčka Hellmann's Delikátna skvelo doplňuje celú škálu tradičných i moderných pokrmov. Pokiaľ ste gurmáni a radi si doprajete kvalitné, poctivé a zároveň vyvážené jedlá, vyskúšajte tatársku omáčku Delikátnu od Hellmann's. Je vyrobená z kvalitných surovín, napríklad repkového oleja, kvalitného zdroja Omega 3 mastných kyselín. Navyše k jej výrobe používame výlučne vajcia nosníc vo voľnom výbehu. Nová receptúra so sebou prináša krémovú konzistenciu, väčšie množstvo zeleniny a predovšetkým jemnú chuť, ktorá pozdvihne vaše kulinárske výtvory zase o stupienok vyššie. Tatárska omáčka Delikátna sa skvelo hodí k pečenému mäsu- napr. bravčovej panenke, kuracej pečienke či bravčovému kare. Rovnako dobre sa hodí i k rybám, napríklad k lososovi.

 

Majonéza Hellmanns Delikátna je jemne krémová a stvorená pre nevšedné chvíle, na ktorých vám skutočne záleží. Vyznačuje sa skvelou krémovou konzistenciou nezameniteľnou, jemne sladkastou chuťou, pričom si zachováva korenistú príchuť typickú pre značku Hellmann's. Pripravte si s ňou vaše obľúbené šaláty, nátierky alebo ju vyskúšajte v kombinácií s roastbeefom, lososom, alebo mletým mäsom. Majonéza Hellmann's Delikátna je vyrobená z tých najlepších surovín, napríklad vajec z voľného chovu.

Súvisiace články

 

Hellmann's CZ | Články

Naše vajíčka


Read more »
Hellmann's CZ | Články

Najobľúbenejšia majonéza Hellmann's


Read more »