Hellmann's Delikátný rad

Záleží vám na kvalite jedla, ktoré sa podáva pri vašom stole? Ak si radi pochutnávate na chuťovo bohatej a zároveň jemnej omáčke, je pre vás Majolenka Hellmann 's Delikátna a novinka Tatárska omáčka Delikátna tými pravými. Každá delikatesa si totiž zaslúži aj delikátnu prílohu.

Tatárska omáčka Hellmann 's Delikátna skvelo dopĺňa celú škálu tradičných i moderných pokrmov. Ak si ako správny gurmáni doprajete kvalitné, poctivé a zároveň vyvážené jedlá, vyskúšajte novinku od Hellmann 's. Tatárska omáčka Hellmann' s Delikátna je vyrobená z kvalitných surovín, napríklad repkového oleja - kvalitného zdroja Omega 3 mastných kyselín - a dobrou správou je, že na jej výrobu sú použité iba vajcia nosníc vo voľnom výbehu. Nová receptúra ​​so sebou prináša krémovú konzistenciu, väčšie množstvo zeleniny a predovšetkým jemnú chuť, ktorá pozdvihne vaše kulinárske výtvory zase o stupienok vyššie. Nová Tatárska omáčka Delikátna sa skvele hodí k receptom z lososa, sami uvidíte, ako skvele spolu tieto chute ladia. Vyskúšať ju ale môžete aj ku kuracej pečienke, bravčovej panenke alebo anglickej roštenke.

Majolenka Hellmann 's Delikátna je jemne krémová a stvorená pre nevšedné chvíle, na ktorých vám skutočne záleží. Vyznačuje sa skvelou krémovou konzistenciou a nezameniteľnou, jemne sladkastou delikátnou chuťou, pričom si zachováva korenistú príchuť typickú pre značku Hellmann 's. Pripravte si s ňou vaše obľúbené šaláty, nátierky alebo ju vyskúšajte v kombinácii s roastbeefom, lososom alebo mletým mäsom. Svojim zložením a chuťou umožňuje vytvárať neskutočne delikatesné pokrmy. Majolenka Hellmann 's Delikátna je vyrobená len z tých najlepších surovín s použitím iba vajec nosníc vo voľnom výbehu. 

 TOP