Najobľúbenejšia majolenkaHellmann's

Už viac ako sto rokov sme zaviazaní prinášať majonézu tej najvyššej kvality. A preto sme hrdí na to, že majolenka Hellmann's je dnes tou najobľúbenejšou majonézou na Slovensku! *


Výrobky Hellmann's, to už nie sú len majonézy a tatárske omáčky. V súčasnej dobe prinášame na trh celú škálu výrobkov, ktoré naštartujú Vaše chuťové poháriky, či už sú to v domácnostiach nenahraditeľné kečupy, obľúbené grilovacie omáčky, šalátové dresingy, BBQ omáčky alebo horčice. Všetky tieto produkty sú vyrobené preto, aby dodali ten správny šmrnc Vášmu každodennému jedlu, či už budete večerať doma, organizovať grilovačku s priateľmi alebo si užívať rodinný piknik v parku. Ak sa chcete dozvedieť o našich produktoch viac, kliknite sem.


* Zdroj: Prepočet Unilever SR na základe odhadu predajov (v kg) spoločnosti Nielsen v kategórii majonéz na auditovanom slovenskom maloobchodnom trhu, v období 2/2015 - 01/2016.


Naše produkty sú vyrobené z kvalitných ingrediencií


My v Hellmanns jednoducho milujeme dobré jedlo a veríme, že dobré jedlo môže byť vyrobené len z kvalitných ingrediencií. Preto dbáme na to, aby naše výrobky boli vyrobené z tých najlepších. Sú nimi napríklad vajcia z dobrého chovu, kvalitné oleje ako prírodný zdroj Omega-3 mastných kyselín a paradajky pochádzajúce od certifikovaných dodávateľov.


Unilever sa zaviazal k používaniu surovín z udržateľných zdrojov. Neustále tak hľadáme a vyvíjame nové cesty, ako znížiť náš vplyv na životné prostredie.


Doprajte Vášmu jedlu len to najlepšie


Neviete si rady s večerou? Výrobky Hellmann 's sú tým pravým pomocníkom pri akejkoľvek príležitosti. Vášmu jedlu dodajú naozaj skvelú a nezameniteľnú chuť. Pozrite sa na naše recepty, určite si niečo vyberiete.


Dobrú chuť!


TOP